Divadelné (ne)prázdniny

Letné mesiace patria v divadlách divadelným prázdninám. Inak tomu nie je ani u nás, v Divadle na hambálku. Napriek tomu neleníme ani v tomto čase a okrem chystania festivalu si dokonca aj zahráme.

So sezónou 2016/2017 sme sa v DNH rozlúčili 16. júna našou tradičnou „Rozlúčkou so sezónou“, ktorá je vlastne neformálnym posedením členov divadla pri príležitosti „oslavy“ ďalšej úspešnej sezóny. V tej poslednej sme naskúšali opäť novú hru – Tri letušky v Paríži, ktorú sme s veľkým úspechom viackrát reprízovali. Okrem nej sme sa však vrátili aj k našim starším hrám, diváci si mohli pozrieť komédie Stálo ti to zlato za to? a Moja fešná slečna.

V auguste oprášime našu ďalšiu obľúbenú hru – westernovú komédiu Vietor v korunách sasafrasu - ktorú zahráme hneď dvakrát, a to v Zámockom parku v Malackách a v bratislavskej Rači. Informácie o dátumoch nájdete v sekcii Program.

Tento rok je pre Divadlo na hambálku rokom, kedy oslavujeme jedny „okrúhliny“ a jedny „polookrúhliny“. Naše divadlo sa totiž v tomto roku dožíva už 15 rokov a 10 rokov organizujeme festival Zejdeme sa na hambálku (aj keď celkovo to bude už 11.festival, keďže prvý ročník bol nultý). Aj preto nebudeme cez prázdniny zaháľať a na túto slávu sa patrične pripravíme. Už teraz si môžete do kalendára poznačiť termín 27. – 30. septembra 2017, kedy sa uskutoční 10. ročník divadelného festivalu ZNH. Pripravené sú viaceré novinky, máte sa určite na čo tešiť

Po, 07/03/2017 - 20:06 poslal Ewe
 

Najbližšie hráme

20.5. o 19.00 h - MALACKY
ŽENSKÝ ZÁKON

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky