Festival sme odštartovali obnovenou premiérou!

Otvorenie 11. ročníka festivalu Zejdeme sa na hambálku máme úspešne za sebou. Začali sme celkom zhurta - vypredaným predstavením od W. Shakespeara: Sen noci svätojánskej! Slávnostnejší a krajší úvod festivalu sme si nemohli ani želať.

Sen noci svätojánskej sme vám po prvýkrát predstavili na malackom javisku pred 14 rokmi. A teraz sme sa k tejto krásnej Shakespearovej hre vrátili. Niektorých úloh sa zhostili noví herci, zopár vymenilo svoju postavu za inú, pričom nájdu sa aj takí divadelníci, ktorí zostali verní rovnakej role ako pred rokmi. Scéna a kostýmy od Libušky Čtverákovej ml. dostali tiež novšie a zároveň ešte krajšie prevedenie. Veď posúďte sami...

Ďakujeme, milí diváci, že ste sa prišli s nami zabaviť. A tešíme sa aj na ďalšie milé stretnutia v rámci festivalu, toto bol len začiatok!

Kompletný program Zejdeme sa na hambálku 2018 si môžete pozrieť TU

Št, 10/04/2018 - 15:38 poslal mimi
 

Najbližšie hráme

covid prázdniny :(

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky