Šokujúce pokračovanie katastrofického scenára

Len nedávno sme našich čitateľov informovali, že 11. septembra 2013 o 19:00 bude verejné prejednávanie prípadu Jožko Púčik a jeho kariéra“ v priestoroch siene Kultúrního domečka v Malackách. Jozef P. bol obvinený z krádeže, sprenevery a dokonca vraždy.

Pozrite si plagát

V súvislosti s uvedeným prípadom sa prejednávací tím odborníkov zo Štúdia mladých DNH dostáva do zvláštnych, nevysvetliteľných situácií. Práve v týchto dňoch sa forénzni experti zaoberajú röntgenovými zábermi končatín Denisa Š.

Pani Judita Š. len neveriacky krúti hlavou: „Nikdy sme uvedené problémy s nohami v našej rodine nemali. Neviem, či to dieťa príliš nevyskakovalo. Často sa stávalo, že nechcel tancovať tak, ako ja hrám a to sme v našej rodine vždy všetci mali pozitívny vzťah ku krokovým variáciám a k rytmu!“ Zdá sa, že je takto ohrozené účinkovanie Denisa Š. na prejednávanie celého prípadu.

K ďalším fyzickým peripetiám pribudlo trápenie Ferdinanda V. a Dominika J., ktorí pri prevoze spisových materiálov prípadu Jozefa P. takmer prišili o život. Listujúc v kartotéke im šuplík prikvačil prsty.

Bezprostredne po udalosti sa vyjadrili takto: „Nemali sme pichať prsty do tohto prípadu.“

Prípad Jozefa P. je mimoriadne interesantný i z časomerného hľadiska. Už takmer 90 rokov sa rovnako nástojčivo pýta právny obhajca Jozefa P., doktor Goldfinger zásadnú otázku (viď video).

Pýtame sa aj my a veríme, že sa to na verejnom prejednávaní dozvieme.

Po, 09/09/2013 - 08:03 poslal mimi
 

Najbližšie hráme

15.2. MALACKY
SEN NOCI SVÄTOJÁNSKEJ

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky