Osem žien

Robert Thomas

Zdá sa, že osamelé sídlo na francúzskom vidieku je dokonalým miestom pre zločin... Detektívka Roberta Thomasa sľubuje najmä napätie a prekvapivé rozuzlenie.

Dcéra sa vracia domov na vianočné prázdniny. Po milom privítaní však na všetkých čaká nemilé prekvapenie. Marcel - pán domu - bol zavraždený! Podozrivé sú všetky ženy v dome: elegantná dáma, matka a manželka Gaby, mladšia dcéra Catherine zaľúbená do románov, staršia dcéra Suzon, ktorá sa vrátila z Londýna, babička zbožňujúca materiálne statky, stará zatrpknutá dievka Augustine, nová mladá chyžná Louise, Chanel, ktorá vychovala obe dcéry a karty zamieša aj Pierrette - Marcelova sestra.

Hra, ktorá je zasadená do 30. rokov 20. storočia, postupne odkrýva zložité rodinné vzťahy. Ktorá z ôsmich žien blízkych pánovi vraždila?

Réžia: Vlado Zetek

Asistent réžie: Zuzana Chrústová
Zvuk: Peter Hegyi
Svetlo: František Hladký
Scéna a kostýmy: Denisa Bogdalíková a kolektív
Maskér: Petra Barteková
Účinkujú: Zuzana Bezáková, Beáta Reifová, Sabína Zetková, Krístína Vícenová, Miroslava Mihaličková, Romana Štipanitzová, Zuzana Chrústová, Mária Vinceková, Petra Barteková, Radka Osičková, Ewa Barteková, Dana Škrhová, Božena Kočnárová, Renáta Biksadská, Marta Balúchová, Pavol Škrha, Milan Kavalík, Alfréd Swan

Premiéra: 19. a 20. marec 2010
Odohraných predstavení: 9

 

Fotogaléria
Ponukový list (.pdf)
Bulletin (.pdf)
Plagát (.pdf)

Najbližšie hráme

20.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

1. slávnostná premiéra - vstup len na pozvánky

27.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE
2. slávnostná premiéra, vstupné: 7 €

8.5. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

1.6. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky