Nástenka

Anonymný (bez overenia)Dakujem.3 týždne 2 dni ago
EweDobry den, dakujeme za zaujem a ospravedlnujeme sa za neskoru odpoved. Momentalne neberieme novych clenov, ale sledujte nas dalej, ak budu konkurzy, urcite sa to dozviete z nasej stranky :)14 týždňov 6 dní ago
Anonymný (bez overenia)Dobrý deň, chcem sa spýtať, či robíte aj konkurzy? Rada by somto skúsila. 31 týždňov 12 hod ago

Vietor v korunách sasafrasu

René de Obaldia

Bláznivá westernová komédia R. de Obaldiho bola ďalšou voľbou režiséra Vlada Zetka. Vietor v korunách sasafrasu je paródia na western, ktorá divákom nepochybne pocvičí bránicu.

Celý dej sa točí okolo rodiny Johna Emeryho Rockefellera z Kentucky a lekára Williama Butlera, ktorý je u nich ako doma. Stratený syn, nemanželská dcéra ľahších mravov či obliehanie indiánmi sú problémy, s ktorými sa musia hlavní protagonisti popasovať. Najnebezpečnejšie však je, keď začujú vietor v korunách sasafrasu, predzvesť útoku indiánov... Vznikajú tak komické situácie, ktoré sú zárukou dobrej zábavy.

Zaujímavosťou predstavenia je, že všetky sprievodné zvuky (napr. domáce zvieratá, dupot koňa či rev indiánov) robia herci, ktorí práve nie sú na scéne priamo zo zákulisia, čo zvyšuje ich autenticitu.

Réžia: Vlado Zetek

Asistent réžie:Zuzana Chrústová

Zvuk: Peter Hegyi

Svetlo: Michal Šefčík, Róbert Hlaván, Franitšek Hladký, Vlado Zetek

Ruchy: Kolektív

Scéna: Libuška Čtveráková malá

Kostýmy: Libuška Čtveráková malá, Marta Balúchová a kolektív

Inšpicia: Mária Briestenská

Maskér: Petra Barteková

Účinkujú: Oto Divinský, Matej Fischer, Barbora Vícenová, Petra Barteková, Radka Osičková, Ewa Barteková, František Hladký, Jozef Klučár, Michal Šefčík, Lenka Belcáková, Miroslava Mihaličková, Michal Režný, Róbert Hlaván, Samuel Uher, Martin MašekPremiéra:13. a 14. január 2006

Odohraných predstavení: 22

 Festivaly a ocenenia:

Divadelné konfrontácie Rohožník - cena za scénografiu (Libuša Čtveráková, malá);

Nesúťažný festival na kolene Častá 2006Fotogaléria

Ponukový list (.pdf)

Bulletin (.pdf)

Plagát (.pdf)

Najbližšie hráme

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky