Ženský zákon oslavuje 17 rokov od premiéry

 “Ani z voza, ani na vúz, každá reže svoju haluz. Nabrúseným jazykem - to je ten ich ženský zákon - každá svojím chodníkem. Aj chuapi sú potvory, každý sa šak pokorí. Pred babú si klekne, protože sú pjekné a tak ich ten ženský zákon umorí.”

Pred 17. rokmi sme mali 2. premiéru prvej inscenácie. Tá úplne prvá premiéra bola 23.11.2002. Ako “zbrusu” nové divadlo sme nacvičili hru Ženský zákon. O tom, že naskúšať práve tento kus, bol od režiséra a dramaturga Vlada Zetka skvelý ťah, svedčí aj fakt, že tento náš kus v záhoráčtine máme doteraz vo svojom repertoári - odohrali sme ho viac ako 100 krát. A stále je medzi divákmi žiadaný. Za tých 17 rokov sa v niektorých postavách herci vystriedali, ale väčšinu postáv ešte stále hrajú tí istí ľudia, ako na začiatku. Želáme si, aby ste s radosťou naň chodili minimálne ďalších 17 rokov.

Ne, 12/01/2019 - 09:17 poslal Ewe
 

Najbližšie hráme

20.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

1. slávnostná premiéra - vstup len na pozvánky

27.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE
2. slávnostná premiéra, vstupné: 7 €

8.5. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

1.6. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky