Dámska šatňa

 Arnošt Goldflam

Tajomný priestor, ukrytý pred zvedavými očami divákov. Dámska šatňa a v nej štyri herečky, ktoré tu žijú veľký kus svojho umeleckého aj reálneho života.

Divadlo sa stalo ich druhým domovom. Prichádzajú, odkladajú svoju civilnú identitu, premieňajú sa na dramatické postavy a odchádzajú na javisko. Potom sa vracajú späť z divadelnej ilúzie do reálneho života. Šatňa je ten magický priestor, kde sa prelínajú ich súkromné životy s divadelným snením. Každá z nich je iná. Jedna je skúsená, dlhoročná členka divadla a iná stojí ešte len na začiatku svojej divadelnej púte. Jedna je trochu ľahkomyseľná a bláznivá, iná je precízna a svedomitá. To všetko vytvára množstvo vtipných situácií, ktoré sú zárukou zábavného večera.

Réžia: Vlado Zetek

Asistent réžie: Zuzana Chrústová
Zvuk: Peter Hegyi, Vlado Zetek, Milan Kojs
Svetlo: Milan Kojs
Scéna: Libuška Čtveráková malá
Kostýmy: Libuška Čtveráková malá a kolektív
Hudba a texty piesní: Vlado Zetek
Účinkujú: Marta Balúchová, Zuzana Bezáková, Renáta Biksadská, Miroslava Boškovičová, Zuzana Chrústová, Mária Knotková, Petra Kreneková, Radka Osičková, Eva Šefčíková Barteková, Sabina Zetková, Alexandra Zetková, Peter Hegyi, Vlado Zetek

Premiéra: 3.10. 2019
Odohraných predstavení: 9

 

 

Najbližšie hráme

20.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

1. slávnostná premiéra - vstup len na pozvánky

27.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE
2. slávnostná premiéra, vstupné: 7 €

8.5. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

1.6. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky