Katastrofický scenár sa naplnil...

Klamstvo, podozrenie z vraždy a sprenevery. Obžalovaný Jozef Púčik, ďalej Jozef P., sa ocitol v nezávidenia-hodnej pozícii človeka čeliaceho závažným obvineniam.

Prípad s Jozefom P. sa bude prejednávať verejne 11. septembra 2013 o 19.00 h v Kultúrním domčeku (kine) v Malackách.

Pozrite si plagát

Odborný tím zo Štúdia mladých Divadla na hambálku je v týchto dňoch vo finálnej fáze prípravy verejného pojednávania. V sále vystúpi Denis Šatan, Denis Farkaš, Boris Schneider aj Ferdinand Vrablec. Faktické skutočnosti bude skúmať Dominik Jastrábek i Jakub Lepiš. Zásadne sa k prípadu vyjadrí Laura Olexová, Barbora Bezáková, Denisa Fialová, Kristína Reifová a napokon aj Karolína Reifová.

Celej kauze predchádzali skutočnosti, ktoré sú priam nevysvetliteľné:
a.) Vyšetrovací tím v prípravnej fáze, v zložení štyri herečky a jedna babka, podnikol výjazd mimo malackého katastra, cieľom ktorého bola dôsledná príprava verejného premiérového prejednávania prípadu Jožka P.. Za záhadných okolností osobné vozidlo osobitného určenia vypovedalo službu a bolo nepojazdné. Situáciu pomohol vyriešiť už tradične občan Marián Š. zvaný AKUŠAT a Vladimír O. /vid na fotografii/. Na záver automobil spojazdnil MB servis, povestný dôvtipom a šikovnosťou.

b.) Následne sa stala ďalšia skutková skutočnosť. Pri realizačných prácach aktérov verejného prejednávania prípadu Jožka P. , ktorými boli štyri kusy mužských hercov, za záhadných okolností prestala fungovať brána na diaľkové ovládanie a nereagovala ani na pokyny zblízka a nástojčivo. Obavy sa znásobili po identifikácii obliatej dlažby. Riedidlo, ktoré naše laboratórne testy potvrdili, sa za dosiaľ neobjasnených okolností vylialo na dlažbu na pozemku rodinného domu Beiny R. Značné škody materiálnej povahy pomohol riešiť MB servis.

c.) Vrcholom bolo zistenie Karolíny R. Úfala, že vo verejnom prejednávaní bude zohrávať významnú rolu, realita však bola iná, krutá. Nasledovný záber nie je určený pre slabšie povahy. Karolína R. dostala len malú rolku, čo vyvolalo vlnu hystérie v celom prípravnom tíme a boj o väčšie rolky. Potýčku rozohnali chlapci z MB servisu, ktorý je povestný dôvtipom a šikovnosťou.


Už len dva týždne nás delia od prejednávania prípadu Jožka Púčika. Pravidelne Vás budeme o kauze informovať.

Pi, 08/30/2013 - 11:23 poslal mimi
 

Najbližšie hráme

15.2. MALACKY
SEN NOCI SVÄTOJÁNSKEJ

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky