Končíme... rok 2017

Tak, ako mnohí iní, aj my zvykneme bilancovať uplynulý rok. Divadelný rok sa síce končí zarovno so školským a nie kalendárnym rokom, ale to neznamená, že si nemôžeme dať malú rekapituláciu :)

Rok 2017 pre nás nebol len takým obyčajným, ale jubilejným rokom. Oslávili sme v ňom totiž 15. výročie založenia Divadla na hambálku a 10. výročie organizovania festivalu Zejdeme sa na hambálku. Tieto jubileá sme patrične oslávili na Divadelnej tancovačke. Okrem nej (a samozrejme skúšok a predstavení) sme sa ako divadelná rodina zišli aj na tradičnom Ukončení sezóny a v januári 2018 nás ešte čaká Novoročné posedenie. 

Ale aby to nevyzeralo, že len "žúrujeme" - v roku 2017 sme odohrali 13 predstavení. Oproti minulým rokom to je nižšie číslo, ale veríme, že v nasledujúcom roku sa toto číslo opäť navýši. Najčastejšie sme hrávali našu najnovšiu hru Tri letušky v Paríži

V roku 2018 by sme chceli "oprášiť" niektoré naše staršie inscenácie, takže sa máte na čo tešiť. Na január už máme naplánované predstavenia v Malackách. Môžte nás vidieť na našej domovskej scéne v Kultúrním domečku (kine) 13.1. s predstavením Tri letušky v Paríži a 27.1. s isncenáciou Ženský zákon. Vstupenky si môžete už teraz zakúpiť v pokladni kina alebo online na www.mckmalacky.sk.

Do nového roku Vám všetkým želáme veľa zdravia, lásky a krásnych kultúrnych zážitkov!

Členovia DNH

So, 12/30/2017 - 21:34 poslal Ewe
 

Najbližšie hráme

15.2. MALACKY
SEN NOCI SVÄTOJÁNSKEJ

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky