Letuškový rok alebo čo nás čaká v tom budúcom

Ďakujeme všetkým našim milým divákom za priazeň a podporu v roku 2016. Minulý rok sa u nás na Hambálku niesol predovšetkým v znamení skúšania a premiérovania našej štrnástej hry – Tri letušky v Paríži. Ale nielen to...

Slávnostné premiéry a prvú reprízu našej novej letuškovskej komédie si mohli vychutnať prví diváci už v novembri. Veľmi nás potešili plné sály, ďakujeme :) Okrem novej hry sme však v roku 2016 predviedli aj naše staršie kúsky. Celkovo sme odohrali 18 predstavení na domácom javisku i na cestách. Diváci si nás mohli pozrieť nielen v blízkosti Malaciek, ako napríklad v Rohožníku, Perneku či Bratislave, ale tiež za hranicami – konkrétne v kúpeľnom mestečku Luhačovice, kde sme mali možnosť odohrať predstavenie S tvojou dcérou nikdy v rámci prehliadky ochotníckych divadelných súborov Luhačovické divadelné stretnutie. Vycestovali sme tiež s komédiou Muž mojej ženy do Španej doliny na Medzinárodný festival ochotníckych divadiel Klopačka 2016.

Nesmieme zabudnúť ani na náš festival Zejdeme sa na hambálku, ktorý ponúkol množstvo divadelných lahôdok v podaní profesionálnych i ochotníckych súborov. Nechýbal ani Hambáljarmok s rôznymi hrami, súťažami, programom a dobrotami.

A čo nás čaká v roku 2017? Keďže premiéru novej hry sme mali ku koncu roka, nemohli by sme nový rok začať nijako inak, ako reprízami našej novučičkej komédie Tri letušky v Paríži. Tešiť sa na ne môžete počas dvoch sobôt – 14. a 21. januára 2017. Okrem toho nás čakajú v novom roku dve krásne výročia a skúšanie novej hry, tak sa určite máte na čo tešiť...

Želáme Vám do nového roku veľa zdravia, šťastia, lásky a hlavne smiechu, ktorým Vás budeme radi aj naďalej zásobovať :)

Vaši Hambálkovci

Ne, 01/01/2017 - 23:30 poslal mimi
 

Najbližšie hráme

20.5. o 19.00 h - MALACKY
ŽENSKÝ ZÁKON

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky