Niečo sa chystá!

Po niekoľkých predstaveniach obnovenej hry Sen noci svätojánskej od Williama Shakespeara pre vás pripravujeme opäť niečo nové.

V máji sa môžete tešiť na jednu z našich najobľúbenejších komédií - Ženský zákon v záhoráčtine. Našu prvotinu si budete môcť vychutnať a dosýta sa zabaviť v pondelok 20. mája o 19:00 hod. v malackom kine. Ak náhodou nemáte ešte lístky, určite sa poponáhľajte, aby ste mali istotu, že sa vám ujdú dobré miesta :)

To však nie je všetko! Momentálne u nás na Hambálku prebiehajú takzvané čítačky. Chystáme totiž novú hru. Úlohy sú rozdané a my poctivo skúšame, aby sme vám náš nový kúsok mohli slávnostne predstaviť už na jeseň. Zatiaľ prezradíme len, že pôjde opäť o komédiu, takže sa máte určite na čo tešiť. My sa už nevieme dočkať, a čo vy :)?

Po, 05/13/2019 - 10:58 poslal mimi
 

Najbližšie hráme

8.5. o 19.00 h, KD Malacky
DÁMSKA ŠATŇA

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky