Novú hru premiérujeme už 18.a 19. novembra

Tak sme sa konečne dočkali aj my aj naši diváci a blíži sa termín slávnostných premiér novej inscenácie. Keďže máme radi humor a našich divákov radi zabávame, pôjde opäť o komédiu. Tentokrát o situačnú komédiu odohrávajúcu sa v jednom parížskom byte s názvom TRI LETUŠKY V PARÍŽI.

A o čom nová hra bude? O zmätkoch, ktoré vedia narobiť zmeny v letových poriadkoch leteckých spoločností. Bernard je úspešný architekt, ktorý trávi čas striedavo s tromi snúbenicami. Všetky tri sú letušky a o svojej vzájomnej existencii nemajú ani tušenia. Bernardovi sa darí udržiavať harmonické vzťahy so všetkými tromi v tajnosti najmä vďaka sledovaniu precíznych letových plánov leteckých spoločností, pre ktoré jeho snúbenice pracujú a aj vďaka pomoci svojej slúžky Berty. Jedného dňa sa v Bernardovom byte neočakávane objaví jeho dávny priateľ Robert, ktorému s hrdosťou vysvetlí, ako hladko funguje jeho milenecký rozvrh. Netuší však, že o malú chvíľu sa celý bezchybne rozbehnutý systém začne rúcať a na scéne sa neočakávane objavia všetky tri letušky, ktoré sa nikdy nemali stretnúť. Bernardovi neostáva iné, ako požiadať o pomoc Roberta. Obaja tak roztočia kolotoč bláznivých situácií, ktoré majú zabrániť tomu najhoršiemu. A vtedy ešte len začne všetko lietať... 

Ako skončí táto motanica sa môžete prísť presvedčiť sami, k nám, na hambálek.

Slávnostné premiéry "letušiek" budú v piatok 18.11. a sobotu 19.11.2016 o 19.00 h v Kultúrním domečku (kine). Premiéry sú na pozvánky, no už 28.11.2016 o 19.00 h si budú mocť hru pozrieť diváci v prvej repíze.

My želáme našej novej hre, aby bola úspešná a čakalo ju ešte veľa repríz! :)

St, 11/09/2016 - 11:56 poslal Ewe
 

Najbližšie hráme

20.5. o 19.00 h - MALACKY
ŽENSKÝ ZÁKON

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky