Príďte sa zabaviť na Hambáljarmok

Aký by to bol festival bez Hambáljamorku! Už túto sobotu, teda 29. septembra 2018 sa stretneme na divadelnom jarmoku pri malackom kine - Kulturním domečku, kde bude rozvoniavať hambálkovská vtipná kaša aj kávička, hrať príjemná muzička a nebude chýbať ani množstvo ďalších atrakcií pre malých i veľkých.

Tešiť sa môžete na rozprávky, tvorivé dielne, bubnovačku, choduliarov... A samozrejme, nebudeme chýbať ani my, členovia Divadla na hambálku. Počasie nás tentokrát neprekvapí, nakoľko predstavenia sa budú konať v sále Kultúrního domečka. Vstup je voľný.

Príďte si aj vy užiť pohodovú a priateľskú hambálkovskú atmosféru!    

Program:

9.00 - Funny Fellows (koncert)
9.30 - Bubenícka show TAMBORES
10.00 - Divadlo pod balkónom: Verklíky - Flašinety
10.30 - Funny Fellows (koncert)
11.30 - Divadlo pod balkónom: Krajčír Nitôčka
12.30 - Zajaček Trio (koncert)

Festival Zejdeme sa na hambálku z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, Bratislavský samosprávny kraj a Mesto Malacky.

Pi, 09/28/2018 - 13:37 poslal mimi
 

Najbližšie hráme

covid prázdniny :(

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky