Vraciame sa na javisko!

Po dlhej dobe sa vraciame na dosky, ktoré znamenajú svet bez obmedzení počtu divákov či nutnosti používania respirátora. Veľmi sa z toho tešíme a nevieme sa dočkať našich skvelých divákov. Na javisko sa postavíme už v sviatočnú nedeľu 8. mája o 19.00 h s našou najnovšou hrou DÁMSKA ŠATŇA

Dámska šatňa je tajomný priestor, ukrytý pred zvedavými očami divákov. Priestor, kde herci - a v tomto prípade len herečky - odkladajú svoju civilnú identitu, premieňajú sa na dramatické postavy a odchádzajú na javisko. Potom sa vracajú späť z divadelnej ilúzie do reálneho života. Každá herečka je iná a na javisku i v súkromí rieši iné problémy. A práve na tomto magickom mieste, kde sa prelínajú ich súkromné životy s tými divadelnými, vzniká množstvo zábavných i menej úsmevných situácií. Nech už riešia čokoľvek, my vám sľubujeme, že ak prídete k nám, na hambálek, na tie svoje problémy isto zabudnete.

Vstupenky si môžte zakúpiť v pokladni kina alebo online cez stránku www.mckmalacky.sk.

Dámska šatňa už nebude dlho našou najnovšou hrou. V ťažkých pandemických časoch sme skúšali aj novú inscenáciu - komédiu z pera českého dramatika Mateja Balcara - Pánsky klub. Premiéra pre pozvaných hostí bude v piatok 20.5., no už o ďalší týždeň - v sobotu 28.5. o 19.00 h - budeme po prvý krát hrať pre verejnosť, a preto vás všetkých srdečne pozývame na tento náš nový kus :).

Ut, 05/03/2022 - 19:11 poslal Ewe
 

Najbližšie hráme

20.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

1. slávnostná premiéra - vstup len na pozvánky

27.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE
2. slávnostná premiéra, vstupné: 7 €

8.5. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

1.6. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky