Zejdeme sa na hambálku aj s premiérou!

12. ročník festivalu Zejdeme sa na hambálku sa nám pomaly blíži a s ním aj premiéra úplne novej hry. Slánostné uvedenie komédie Dámska šatňa sa odohrá vo štvrtok 3. októbra 2019 o 19:00 hod., čím zároveň otvoríme svoju 17. divadelnú sezónu.

Dámska šatňa je komédia od českého dramatika Arnošta Goldflama. V hlavných úlohách sa predstavia štyri herečky, pre ktoré sa stalo divadlo druhým domovom. Diváci tak budú môcť nahliadnuť za oponu, do tajomného priestoru, kde sa stretávajú ich súkromné životy s divadelným snením. Každá z nich je iná. Jedna je skúsená, dlhoročná členka divadla a iná stojí ešte len na začiatku svojej divadelnej púte. Jedna je trochu ľahkomyseľná a bláznivá, ďalšia je precízna a svedomitá. Táto skvelá komédia tak prinesie množstvo vtipných momentov a situácií, o zábavu rozhodne nebude núdza.

Slávnostná premiéra Dámskej šatne bude výnimočná nielen tým, že sa bude odohrávať počas festivalu, ale tiež, že nebude určená len pre pozvaných hostí, ale pre všetkých záujemcov. V tejto chvíli sú v predaji posledné lístky, tak ak sa poponáhľate, možno to ešte stihnete :) Ak nie, nič sa nedeje, pretože ďalšie termíny predstavení sú naplánované v októbri a novembri. Postupne ich zverejníme na našej stránke.

Pi, 09/20/2019 - 14:27 poslal mimi
 

Najbližšie hráme

20.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

1. slávnostná premiéra - vstup len na pozvánky

27.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE
2. slávnostná premiéra, vstupné: 7 €

8.5. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

1.6. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky