Slávnostné otvorenie festivalu: Bolo vypredané!

Včera sme slávnostne otvorili festival Zejdeme sa na hambálku našou najstaršou inscenáciou Ženský zákon. Stále nevieme uveriť tomu, že po 14-tich rokoch, čo ju hrávame a po viac ako 100 reprízach, máme ešte stále vždy vypredané! Úžasné! Ďakujeme Vám všetkým, opäť ste boli skvelým publikom!

A prikladáme zopár fotiek z prvého festivalového dňa.

Štvrtkové dopoludnie patrilo predstaveniu pre školy v podaní Starého Divadla Karola Spišáka Nitra, ktoré predstavilo školákom svoju hru O múdrom Kokoškovi.

Slávnostné otvorenie 9. ročníka Zejdeme sa na hambálku sa však konalo až večer. Festival otvoril náš režisér Vlado Zetek spolu s primátorom Malaciek Jurajom Říhom a hercom Alfrédom Swanom, krstným otcom Divadla na hambálku. Zapriali všetkým účinkujúcim na festivale "tfuj tfuj", aby sa im darilo, a divákom pekný umelecký zážitok. Primátor tiež vyjadril potešenie, že je v Malackách taký veľký záujem o kultúru.

Večerné predstavenie už patrilo našej najstaršej komédii Ženský zákon. Medzi divákmi sme privítali aj autora záhoráckej verzie Ženského zákona a zároveň krstného otca Divadla na hambálku - Jozefa Moravčíka.

Najväčšou odmenou pre nás bola nielen vypredaná sála, ale aj neutíchajúci potlesk a "standing ovation" na záver. Ďakujeme!

Prvý festivalový deň už máme úspešne za sebou a my vás srdečne pozývame aj na ďalšie pekné divadelné kúsky, ktoré nás v rámci festivalu ešte čakajú. Stačí pozrieť program a... zejdeme sa :)

Pi, 09/23/2016 - 11:09 poslal mimi
 

Zejdeme sa na hambálku

Najbližšie hráme

17.11.2018 o 17:00 - MALACKY
SEN NOCI SVÄTOJÁNSKEJ

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky